ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS NASZA INFOLINIA JEST CZYNNA  7 DNI W TYGODNIU 8:00 DO 16:00 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Najczęściej zadawane pytania

Nadal masz pytania bez odpowiedzi i chcesz się z nami skontaktować?

Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszego marketu online. Wybierając to rozwiązanie, załatwisz wszystkie formalności w parę minut. Jeżeli potrzebujesz większą ilość toalet przenośnych lub potrzebujesz wynająć WCTron na krótki okres np. na imprezę w ogrodzie, to zachęcamy do kontaktów z naszą infolinią tel. 800 808 308 dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Okres wynajmu naszych Tronów jest nieograniczony. Dostarczamy toalety na jeden dzień jak również na rok, dwa i trzy lata. Podstawowy okres najmu w naszym markecie online to 28 dni. Jeżeli chcą Państwo zwrócić kabinę przenośna wcześniej to istnieje taka możliwość wystarczy zgłosić to do Działu Obsługi Klienta. telefonicznie tel. 800 808 308 lub mailowo kontakt@wctron.pl.

Częstotliwość serwisu WCTronu zależna od liczby osób które korzystają z toalet przenośnej. Mając na uwadzę zadowolnie oraz komfort użytkowania zalecamy serwis co tydzień. Jest także możliwość wynajęcia kabiny z serwisem co dwa tygodnie przy mniejszej ilości osób korzystającej z toalet. To rozwiązanie jest wybierane najczęściej przy budowach domów jednorodzinnych.

Klient zapewnia miejsce dla wynajętego sprzętu do którego jest swobodny dojazd samochodem ciężarowym po nawierzchni utwardzonej. Do prawidłowego funkcjonowania toalety jest potrzebna jest prosta powierzchnia o wymiarach 1200 mm x 1200 mm. Jeśli natomiast planujesz ustawić kabinę na terenie publicznym (np. w pasie drogi) pamiętaj o załatwieniu wymaganych zgód od zarządcy teren

Skontaktuj się z nami telefonicznie tel. 800 808 308 lub mailowo kontakt@wctron.pl. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Tak, mogą zamawiać u nas klienci indywidualnie oraz firmy. Jeżeli potrzebujesz fakturę na firmę wpisz koniecznie NIP w formularzu zamówienia.

Zamówienia możesz dokonać telefonicznie tel. 800 808 308. Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiednie toalety przenośne oraz ich ilość w zależności od tego ilu gości będziesz miał oraz ile godzin będzie trwało wydarzenie.

Klient odpowiada materialnie za wynajęty sprzęt. Jest również zobowiązany do zwrotu WCTronu w stanie niepogorszonym, niż stan, w jakim została ona mu dostarczona, z wyłączeniem zużycia wynikającego z prawidłowego użytkowania. Jednocześnie podczas składania zamówienia w naszym markecie online znajdziesz opcję dodatkową ubezpieczenia toalety. Jeżeli zaznaczysz ten punkt, ubezpieczysz swój tron i możesz spać spokojnie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, napisz do nas, udzielimy jej w ciągu max. 24 godzin

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego