AKCJA TRON – kampania edukacyjna o higienie

Wynajem toalet przenośnych Zgierz

Propozycja dla osób, których nie zadowalają standardowe rozwiązania. Kompaktowa konstrukcja i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabiny zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej

Zamów swój WCTron ONLINE

Propozycja dla osób, których nie zadowalają standardowe rozwiązania. Kompaktowa konstrukcja i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabiny zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej

NOWOŚĆ - system vacum na imprezy

Propozycja dla osób, których nie zadowalają standardowe rozwiązania. Kompaktowa konstrukcja i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabiny zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej

O nas

Masz wątpliwość odnośnie doboru produktu?
Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta!

Dlaczego my?

Wybierając nasze usługi gwarantujemy pełen pakiet korzyści

Nowy sprzęt, Polski kapitał

Nasze Opinie z Google i WCExpress.pl

Wirtualny market 24/7

Upust dla klientów już od 2 miesiąca

Jak najprościej pozyskać swój tron?

Masz wątpliwość odnośnie doboru produktu?
Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta!

Podaj kod pocztowy
i sprawdź dostępność usługi

Wybierz swój
WCTron
i powiedz kiedy dostarczyć.

Opłać
zamówienie

Wyglądaj
dostawy
swojego WCTron

Zamów online

Opinie naszych klientów

Sprawdź co o nas mówią nasi klienci

Super kontakt z firmą, kabina schludna i wyposażona zgodnie z ustaleniami. Będę korzystać ponownie. Polecam!

★★★★★

Wynajmowałem od nich kabinę na plac budowy. Świetny kontakt i profesjonalne podejście do klijenta. Polecam.

★★★★★

Dostawa, serwis i odbiór terminowy. Kabina przyjechała czysta, dobrze wyposażona we wszystko co potrzebne.

★★★★★

Świetny kontakt, ekspresowa dostawa, ludzkie podjęcie i traktowanie człowieka sprawiedliwe niezależnie czy to firma czy osoba prywatna. Ludzie i infolinia naprawdę pomocni, Pani Justyna bezproblemowo wyjaśniła i zorganizowała dostarczenie. Toaleta czysta. Same superlatywy. Od zamówienia po dostawę i odbiór przez kierowcę, którego serdecznie pozdrawiam wszystko działało idealnie. Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z Państwa usług i zapewniam, że jeżeli tylko będę musiał z nich skorzystać raz jeszcze lub komukolwiek polecić to zapewne tak zrobię.

★★★★★

Byłam bardzo zadowolona z wynajęcia kabiny. Dobrze utrzymana, czysta. Serwis sprzątania. Bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam

★★★★★

Zwykła toaleta przenośna – czym tu człowieka może zaskoczyć. Bez przekonania wynająłem bo potrzebowałem na budowę. I doświadczyłem: fenomen i rewelacja. Toaleta regularnie i na czas odświeżana, bez najmniejszych problemów i jakiejkolwiek interwencji z mojej strony. Zawsze czysto i pachnąco. Pięć gwiazdek to za mało. Serdecznie dziękuję obsłudze i z całego serca polecam wszystkim potrzebującym. Budowa poszła mi bez problemów, jednak to WC Tron pozostanie jednym z najlepszych wspomnień z tego czasu. A wydawało się czym tu toaleta przenośna może człowieka zaskoczyć… 🙂

★★★★★

Miasta w których jesteśmy

Sprawdź miasta w których jesteśmy

Wynajem toalet mobilnych Zgierz

W sercu Łódzkiego, Zgierz prężnie się rozwija, będąc jednocześnie miejscem pełnym historycznego dziedzictwa i nowoczesności. Nasza firma, specjalizując się w wynajmie toalet mobilnych w Zgierzu, dąży do zapewnienia mieszkańcom i przedsiębiorstwom kompleksowej, profesjonalnej usługi. Oferujemy nowoczesne, higieniczne i estetyczne toalety przenośne, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Toalety przenośne na budowę

Każdy budujący wie, jak ważna jest organizacja i higiena na placu budowy. Nasze toalety przenośne zaprojektowane zostały z myślą o specyfice tego sektora. Odpowiednio przystosowane, trwałe i łatwe w utrzymaniu, stają się niezastąpionym elementem każdej inwestycji budowlanej w Zgierzu i okolicach.

Toalety mobilne na działkę

Zgierz i jego okolice obfitują w malownicze działki rekreacyjne. Dla wszystkich, którzy cenią sobie chwile wypoczynku na łonie natury, oferujemy toalety mobilne idealne na działkę. Praktyczne, estetyczne i łatwe w montażu, stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdej przestrzeni.

Toalety przenośne na imprezy plenerowe

Zgierz tętni życiem, a liczne imprezy plenerowe przyciągają mieszkańców i turystów. Dbając o komfort uczestników, oferujemy toalety przenośne dedykowane na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Funkcjonalność, estetyka i łatwość obsługi sprawiają, że stanowią one nieodłączny element każdej imprezy.

Toalety mobilne na festiwale muzyczne

Muzyka jest sercem wielu wydarzeń w Zgierzu. Dla tych, którzy pragną zapewnić uczestnikom festiwali muzycznych maksimum komfortu, mamy w ofercie toalety mobilne. Nowoczesne, funkcjonalne i stylowe, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających melomanów.

Toalety przenośne na wesela w plenerze

Wesela w plenerze to magiczne chwile, które wymagają odpowiedniej oprawy. Nasze toalety przenośne są odpowiedzią na potrzeby nowożeńców i ich gości. Eleganckie, dyskretne i komfortowe, sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

Toalety mobilne dla obozów i biwaków

Przygoda na świeżym powietrzu wymaga odpowiedniego przygotowania. Nasze toalety mobilne dla obozów i biwaków gwarantują higienę i komfort w każdych warunkach. Lekkie, trwałe i łatwe w transporcie, stanowią idealne rozwiązanie dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Toalety przenośne dla targów i wystaw

Targi, wystawy, konferencje – Zgierz jest miejscem wielu ważnych wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Oferując toalety przenośne, dbamy o komfort zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność z estetyką, podnosząc standard każdej imprezy.